Компанія Hi-Net. є постачальником телекомунікаційних послуг як для домашнього користування, так і для корпоративного сегменту ринку і являється оператором широкосмугового доступу до  мережі Інтернет.

Відповідно забезпечення ефективної роботи абонентів і їх бізнес-процесів, надаючи послуги хорошої якості, є для нас пріоритетною метою.

На сьогодні ми маємо в розпорядженні власні і орендовані міжміські канали (сумарна пропускна спроможність 40 Гбіт/с). Нами побудовані паритети з провідними операторами України, що дозволяє скоротити маршрути передачі даних між мережами.

Високий рівень сервісу компанії забезпечується наявністю декількох зовнішніх каналів, можливістю динамічного балансування каналів і пріоритезація трафіка, можливістю резервування канальних ємностей.

Компанія будує свої мережі за останнім словом технологій   в сфері передачі інформації  –  “оптика  в кожен дім” — з використанням Гігабітних оптоволоконних магістралей та сучасного комутаційного обладнання.

Це дає змогу, надати кожному абоненту  швидкість доступу до мережі Інтернет зі швидкістю до 1000 Мбіт/c.

Свої мережі Компанія розвиває на обладнанні таких відомих марок як Juniper, Brocade, Cisco, Edge-core, D’link, Supermicro.

Сучасне  комутаційне обладнання в  руках досвідчених  техніків, та правильний підхід до організації роботи  –  це, є основні принципи,  якими ми керуємось, так як нам потрібно гідно конкурувати з іншими операторами та провайдерами зв’язку.