Цифрове телебачення

Телебачення доступно у вигляді окремого пакету! Пакет каналів включає в себе найпопулярніші українські та світові телеканали різної спрямованості: спортивні, дитячі, музичні, фільмові, інформаційні, розважальні та пізнавальні. Зі списком телеканалів можна ознайомитися на сайтах партнерів медіагруп MEGOGO та OmegaTV .

Телебачення це:

ЯКІСНО. Можливість переглядати найпопулярніші телеканали в максимально високій якості і чіткості зображення навіть на самому великому екрані телевізора;

ЕСТЕТИЧНО. Тепер можна забути про супутникові тарілки, що псують вигляд фасаду, аналогових антенах на балконах чи дахах будинків, а також падінні якості сигналу при погіршенні погодних умов. Все це пережитки минулого! Навіть у найгіршу погоду IPTV працює однаково якісно;

ЗРУЧНО І КОМФОРТНО. Тепер Ви абсолютно не прив’язані до місця, де встановлений Ваш телевізор. Свої улюблені телепередачі Ви можете дивитися, не відриваючись від домашніх справ, на планшеті або ноутбуці на кухні, на вулиці і навіть пересуваючись по дому.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви завжди можете звернутися до Контакт-центру компанії або замовити послугу виклику технічного фахівця, який Вам налаштує зображення на телевізорі.